| Productnaam | NUW-merk PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND | PSLC |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| PE | 30000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Betrouwbaarheidsfuncties | Verbeterde gegevensbetrouwbaarheid met verbeterde ECC en slijtage-nivellering |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Logo | OEM |
| Keuze uit flitser | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Gerelateerde certificeringen | IATF 16949 |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Functie | Geheugen |
| Toepassing | Infotainment in het voertuig |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| AANGEPAST | steun |
| Oorsprong | China |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Productnaam | EMMC-module Flash-geheugen |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Flitsgraad | rang A |
| Protocol | HS400 |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Fabrikant | PG-merk, China Chips Star |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Verenigbaarheid | Tabletten |
| Naam | Laag stroomverbruik EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC 5.1 |
|---|---|
| Cijfer | industriële kwaliteit |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | 128 GB geïntegreerde EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Pakkettype | FBGA |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Toepassing | Tabletcomputer |
| Voorwaarde | Goed |
| Bussnelheid | HS400 (tot 400 MB/s) |