| Product | EMMC |
|---|---|
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Productenstatus | Nieuw |
| Controleur | SMI |
| Productnaam | EMMC 153 BGA Flash Nand-geheugen |
|---|---|
| Gewicht | ongeveer 16 g |
| AANGEPAST | steun |
| Capaciteit | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Sollicitatie | Slimme Spreker |
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
|---|---|
| Naleving | IATF 16949 |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Verenigbaar | Geavanceerde rijhulpsystemen (ADAS) en autonome rijsystemen (ADS) geheugenchips |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Product | EMMC |
|---|---|
| Energiebeheer | Geavanceerde energiebeheerfuncties |
| Overeenkomst | HS400 |
| Toepassing | tablet-pc |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Verenigbaar | Rondzichtmonitor (AVM) |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | plastic |
| Kwaliteit | Goed |
| Naam | Industriële eMMC voor IoT Edge Computing |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Garantie | 3 jaar |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Productnaam | NUW-merk PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| PE | 30000 |
| Belangrijke functies | Hoge uithoudingsvermogen |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Productenstatus | Nieuw |
| Productnaam | EMMC flashgeheugen |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-512 GB |
| Garantie | 1 jaar |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Productnaam | EMMC 153BGA IC-geheugen |
|---|---|
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Bedrijfstemperatuur | 0~70℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Garantie | 5 jaar |
| Verenigbaar | Auto-elektronica ADAS |