| nazwa | Karta TF marki przemysłowej PG dla dronów |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| nazwisko | Karta pamięci flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | Nowy |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Nazwa | Karty TF 128 GB do aparatu cyfrowego 4K Action |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Jakość | Dobry zdrowie |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| nazwisko | Karta pamięci 512GB klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | 100% dobrego zdrowia |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| nazwisko | Karta pamięci 4K |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Nazwa produktu | Przemysłowe karty pamięci 64 128 256 GB |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Tworzywo | plastikowy |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Product Name | Customized Logo Memory Card |
|---|---|
| Controller | SA |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | security monitoring / highway surveillance cameras |
| Video Speed Class | V30 |
| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność | 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB / 2 TB |
| Kolor | Czerwony, Czarny lub na zamówienie |
| Logo | Puste lub drukowane |
| Materiał | Plastikowe |