| όνομα | Βιομηχανική κάρτα μάρκας PG για το drone |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Ονομασία | Κάρτα μνήμης Flash βιομηχανικής χρήσης |
|---|---|
| Ποιότητα | Καινούργιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB |
| Ονομα | Κάρτες TF 128 GB για ψηφιακή κάμερα δράσης 4K |
|---|---|
| Φλας | TLC |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Ονομασία | 512GB κάρτα μνήμης Industrail Grade |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Καλή Υγεία |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Ονομασία | κάρτα μνήμης κάμερας 4K |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικές κάρτες μνήμης 64 128 256 GB |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα εγγραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| όνομα | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Καινούργιο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Product Name | Customized Logo Memory Card |
|---|---|
| Controller | SA |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | security monitoring / highway surveillance cameras |
| Video Speed Class | V30 |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Χρώμα | Κόκκινο, ο Μαύρος ή συνήθεια |
| Λογότυπο | Κενός ή τυπωμένος |
| Υλικό | Πλαστικό |