| naam | Industrieel PG -merk TF -kaart voor drone |
|---|---|
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64 GB |
| Naam | TF-kaarten 128 GB voor 4K Action digitale camera |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Kwaliteit | Goede gezondheid |
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Naam | 512 GB geheugenkaart van Industrail |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% Goede Gezondheid |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Naam | 4K camera geheugenkaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Productnaam | Industriële geheugenkaarten 64 128 256 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Materiaal | plastic |
| naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Logo | Aangepast |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Temperatuurbereik voor opslag | -25°C-85°C |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Product Name | Customized Logo Memory Card |
|---|---|
| Controller | SA |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | security monitoring / highway surveillance cameras |
| Video Speed Class | V30 |
| Naam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Kleur | Rood, Zwarte of douane |
| Logo's | Leeg of Gedrukt |
| Materiaal | Plastic |