| Name | Industrial PG Brand TF Card For Drone |
|---|---|
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Name | Industrail Grade Flash Memory Card |
|---|---|
| Quality | New |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB |
| Name | TF Cards 128GB For 4K Action Digital Camera |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Quality | Good Health |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Name | 512GB Industrail Grade Memory Card |
|---|---|
| Quality | 100% Good Health |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Name | 4K Camera Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Product Name | Industrial Memory Cards 64 128 256GB |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Material | Plastic |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Product Name | Customized Logo Memory Card |
|---|---|
| Controller | SA |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | Security Monitoring / Highway Surveillance Cameras |
| Video Speed Class | V30 |
| Name | Industrial Grade Tf Card |
|---|---|
| Capacity | 128GB / 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Color | Red, Black Or Custom |
| Logo | Blank Or Printed |
| Material | Plastic |