| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Kontroler | AS/AK: 16 GB–256 GB, SA: 256 GB–2 TB |
| Interfejs | SD6.1 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB: UHS-I |
| Napięcie robocze | 2,7–3,6 V: 16 GB–256 GB, 3,3 V/1,8 V: 512 GB–2 TB |
| Poziom prędkości | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Szybkość odczytu i zapisu (A1) | Prędkość odczytu 90 MB/s; Prędkość zapisu 50 MB/s (TLC) |
| Szybkość odczytu i zapisu (A2) | Prędkość odczytu 180 MB/s; Prędkość zapisu 135 MB/s (TLC) |
| System plików | 16 GB–32 GB: FAT32; 64 GB–2 TB: exFAT |
| Standardy zgodności | Kompatybilny z urządzeniami hosta obsługującymi SD(XC). |
| Zakres temperatury roboczej | 0°C-70°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje