| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Used For | MP4/Microphone/Speaker/Mobile Phone/Camera |
| Logo | Custom |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Type | TF Card |
|---|---|
| Capacity | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Weight | 5g |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Speed | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Quality | 100% Original |
| Flash Grade | Grade A |
| Item Condition | New |
| Factory | Yes |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Nand Flash | TLC |
|---|---|
| Storagecapacity | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Dataretention | Up To 10 Years |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating Temperature | -40~85℃ |
| Capacity | 128GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Name | High Speed TF Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Product Name | PG Brand Industrial TF Card For Industrial Control PLC |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Certifications | CE, RoHS |
| Size | 15*11*1mm |
|---|---|
| Speed | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Speed Class | Class 10 / U3/ A2 |
| Packing | Retail Package / Custom |
| Dataretention | Up To 10 Years |
| Name | 512GB TF Card |
|---|---|
| Package Way | Bulk Pallet Packing, PP Case, Blister, Customized Packaging |
| Color | Black Or Printed |
| Product Status | New |
| Interface | SD 6.1 |