| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | MP4/Microphone/Speaker/Mobile τηλέφωνο/κάμερα |
| Λογότυπο | παραδοσιακό |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Τύπος | Κάρτα TF |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| βάρος | 5G |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση αντικειμένου | Νέος |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| NAND FLASH | TLC |
|---|---|
| Αποθήκη | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~85℃ |
| Δυναμικότητα | 128GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Ονομασία | Κάρτα υψηλής ταχύτητας TF |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Όνομα προϊόντος | PG Brand Industrial TF Card for Industrial Control PLC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα γραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Μέγεθος | 15*11*1 χλστ |
|---|---|
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / U3/ A2 |
| συσκευασία | Μικροπωλησιακό πακέτο / προσαρμοσμένο |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Ονομασία | Κάρτα TF 512GB |
|---|---|
| Τρόπος συσκευασίας | χύδης συσκευασία παλέτας, θήκη PP, φουσκωτή συσκευασία, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Διασύνδεση | SD 6.1 |