| Naam | 128Gb V30 Tf Sd-kaart |
|---|---|
| Functie | Grote opslagcapaciteit, 4K video-ondersteuning |
| Applicatie | Smartphone |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| productstatus | Beschikbaar |
| Naam | PG Merk TF-kaart |
|---|---|
| Functie | Uitstekende verenigbaarheid |
| Applicatie | MP3/4, Drone, Smartphone |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| productstatus | Beschikbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
|---|---|
| Op maat | Acceptabel |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Ondersteuning |
| productstatus | In voorraad |
| Klasseniveau | C10 |
|---|---|
| Video snelheidsklasse | V30 |
| UHS-niveau | U3 |
| Opslagtype | flashgeheugen |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | 100% origineel |
|---|---|
| Op maat | Acceptabel |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Ondersteuning |
| productstatus | In voorraad |
| Kwaliteit | 100% origineel |
|---|---|
| Aangepast | Acceptabel |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Ondersteuning |
| productstatus | Op voorraad |
| OEM | Ondersteuning |
|---|---|
| productstatus | Op voorraad |
| Materiaal | kunststof |
| Merken | PG Merk |
| Kenmerken | Hoge snelheid |
| Naam | 128 GB Cartao De Memoria |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Naam | Hoge snelheidstf Kaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Naam | Oorspronkelijke geheugenkaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Sleutelwoorden | geheugen SD-TF-kaart 100% ware capaciteit |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |