| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 16GB-1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Adı | Endüstriyel sınıf hafıza kartı |
|---|---|
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma Hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Model | S2564TLIH/ S25128TLIH/ S25256TLIH/ S25512TLIH |
| Biçim | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kullanım | telefon, kamera vb. |
| paketleme | Perakende paketi |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 90MB/Sn |
| Yazma Hızı | 50 MB/sn |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
|---|---|
| Kullanım | Oyun kartları, kazı kazan kartı vb. |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30 |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |