| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | کارت TF درجه صنعتی |
| کنترل کننده | جنوب شرقی |
| رابط | اس دي 61 |
| ولتاژ کاری | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| کلاس سرعت | C10, U3, V30, A1, A2 |
| سرعت خواندن | 160 مگابایت در ثانیه |
| سرعت نوشتن | 140 مگابایت در ثانیه |
| سیستم فایل | FAT32 / exFAT |
| کلاس سرعت ویدیو | V30 |
| دمای کار | -40°C تا 85°C |
| تضمین | سه سال |
| ابعاد مقایسه | کارت TF درجه صنعتی | کارت TF درجه مصرف کننده |
|---|---|---|
| محدوده دمای عملیاتی | -40°C تا 85°C |
از 0°C تا 70°C |
| تراشه حافظه فلش | بیشتر SLC/MLC، برخی از PSLC را پشتیبانی می کنند | عمدتا TLC، هزینه کمتر |
| چرخه های P/E (مدت نوشتن/محوه کردن) | 10،000-100,000 بار | 3،000-10،000 بار |
| MTBF (زمان متوسط بین شکست ها) | بیش از یک میلیون ساعت | ده ها هزار ساعت |
| حفاظت از امنیت اطلاعات | اصلاح خطای ECC داخلی، حفاظت از از دست دادن قدرت، خود تشخیص خطا | عملکرد اصلاح خطای اساسی، بدون محافظت از از دست دادن قدرت |
| حالت کار | پشتیبانی از عملیات مداوم 24/7 | عملکرد متناوب، مستعد شکست در بار طولانی مدت |
| محدوده ظرفیت | عمدتاً 256MB-128GB، برخی تا 256GB | 2GB-1TB، گزینه های ظرفیت فراوان تر |
| سناریوهای قابل استفاده | اتوماسیون صنعتی، نظارت هوشمند، حمل و نقل راه آهن، ذخیره انرژی قدرت | تلفن های همراه، تبلت ها، دوربین های معمولی، کنسول های بازی |