| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
|---|---|
| Συμμόρφωση | RoHS, CE |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
| Form Factor | Κάρτα TF |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 160 MB/s |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα TF |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Φλας | 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Ονομα | Κάρτα βιομηχανικής μνήμης 128GB |
|---|---|
| Τάξη | C10 U3 V30 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| NAND Flash | 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Ονομα | Πίνακας μνήμης βιομηχανικής ποιότητας PG |
|---|---|
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 140MB/s |
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Name | Industrial TF Card |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Write speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Ονομασία | Καρτέλα βιομηχανικής ποιότητας U3 tf |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB / 1TB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Εγγύηση | 3. χρόνια |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Κάρτα βιομηχανικής μνήμης ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Τάξη | C10 |
| Κύριος | Σοφός |
| Οστια | KIOXIA 9T25 |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική κάρτα μνήμης C10 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομασία | Πίνακας μνήμης βιομηχανικής ποιότητας PG |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |