| Ονομασία | 512GB κάρτα μνήμης Industrail Grade |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Καλή Υγεία |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Προϊόν | κάρτα μνήμης 64gb |
|---|---|
| Χρήση για | Ηχείο Dashcam Story Machine |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 16GB-1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική κάρτα μνήμης ευρείας θερμοκρασίας |
|---|---|
| Κύριος | Σοφός |
| Οστια | KIOXIA 9T25 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική κάρτα μνήμης μάρκας PG |
|---|---|
| Εφαρμογή | κονσόλα παιχνιδιών |
| Τύπος λάμψης | τρισδιάστατη TLC λάμψη NAND |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης PG Brand Tf |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα/DVR |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | κάρτα SD |
|---|---|
| OEM / ODM | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Διασύνδεση | SD 6.1 |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης Flash Industrial Grade |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB~256GB |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| Λάμψη | Φλας TLC |
| Oem | υποστήριξη |