| Naam | 512 GB geheugenkaart van Industrail |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% Goede Gezondheid |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Product | geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Gebruik voor | Dashcam Story Machine-luidspreker |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Capaciteit | 16GB-1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Productnaam | Industriële geheugenkaart met brede temperatuur |
|---|---|
| Meester | SA |
| Wafeltje | Kioxia 9T25 |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Garantie | 3 jaar |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Productnaam | Industriële geheugenkaart van het merk PG |
|---|---|
| Sollicitatie | spelconsole |
| Flitstype | 3D TLC NAND Flash |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Product | PG merk Tf-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Naam | SD-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| Kwaliteit | Gezondheid |
| Interface | SD zes.1 |
| Naam | Flash-geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB ~ 256 GB |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Flash | TLC flits |
| OEM | steun |