| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Χρήση | Αποθήκευση για τηλέφωνα, tablets και ούτω καθεξής |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Σχήμα | 11.5mm x 13mm, 12mm x 16mm, 12mm x 18mm |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | αποκωδικοποιητής |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Βαθμός γκοφρέτας | Καλό Πέθανε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Επιλογή Flash | MLC |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Χρησιμοποιείται για | MP4/τηλέφωνο/Ηχείο/Κινητό τηλέφωνο/Κάμερα |
|---|---|
| Όνομα κάρτας μνήμης | Καρτές SD υψηλής ταχύτητας |
| Προσαρμογέας κάρτας Tf | Μπορεί να είναι με κάρτα SD |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 100 MB/s |
| Επίπεδο Τάξης | C10 |
| Διόρθωση λάθους | ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| Ελεγκτής | SA3309 |
| Συμμόρφωση | Πιστοποίηση RoHS, CE, FCC |
| Συσκευασία | Πακέτο λιανικής |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κάρτα πολυμέσων |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |