| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Kullanımı | telefon, tablet vb. için depolama |
| Rastgele Yazma Hızı | 4.000'e kadar IOPS |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Form faktörü | 11.5mm x 13mm, 12mm x 16mm, 12mm x 18mm |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | set üstü kutu |
| Paket Türü | 153BGA |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Gofret Sınıfı | İyi Öl |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Flaş Seçimi | MLC |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| İçin kullanılır | MP4/telefon/Hoparlör/Cep Telefonu/Kamera |
|---|---|
| Hafıza Kartı Adı | Yüksek hızlı SD kartlar |
| Tf Kart Adaptörü | SD kartla olabilir |
| Okuma hızı | 100 MB/s'ye kadar |
| Sınıf Seviyesi | C10 |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
|---|---|
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| Denetleyici | SA3309 |
| Uyumluluk | RoHS, CE, FCC sertifikalı |
| Ambalaj | Perakende paketi |
| Ürün Adı | Gömülü Çoklu Ortam Kartı |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gofret | KIOXIA gofret |