| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Logo | OEM |
| Pakket | BGA153 |
| Verenigbaar | ADAS |
| Productnaam | EMMC 153BGA IC-geheugen |
|---|---|
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Bedrijfstemperatuur | 0~70℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Product | EMMC |
|---|---|
| Energiebeheer | Geavanceerde energiebeheerfuncties |
| Overeenkomst | HS400 |
| Toepassing | tablet-pc |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Gebruikscasus | OTT-settopbox |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Voorwaarde | Goed |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |