| Productnaam | IC Elektronische Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Set-top box |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteitsbereik | Tot 256 GB |
| Logo | Aangepast logo |
| Productnaam | Ingebouwde opslagoplossing EMMC |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Controleur | SMI |
| Wafeltje | Kioxia |
| Sollicitatie | Geavanceerd rijassistentiesysteem |
| Productnaam | IC eMMC Automotive-kwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | IVI, ADAS |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Het Geheugenspaander van EMMC IC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | e-MMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Wafeltje | Kioxia |
| Merk | PG |
| Kwaliteit | Goed |
| Naleving | IATF 16949 |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel |
| Wafeltje | Kioxia |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Verenigbaar | Rondzichtmonitor (AVM) |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | plastic |
| Kwaliteit | Goed |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Productnaam | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakket | BGA 153 |
| fabriek | Ja |
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |