![]()
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Industriële Kwaliteit TF-kaart |
| Controller | SA |
| Interface | SD6.1 |
| Capaciteitsopties | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Bedrijfsspanning | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Leessnelheid | 160Mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140Mb/s |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Garantie | 3 Jaar |
![]()