| Ürün Adı | EMMC 5.1 Gömülü Multimedya Kartı |
|---|---|
| Paket | BGA153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Durum | Sağlık |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Marka | PG markası |
|---|---|
| Özellik | Yüksek hız |
| Garanti | 1 yıl |
| Class Level | C10 |
| Video Speed Class | V30 |
| İsim | Flash Bellek Kartı Endüstriyel Sınıf |
|---|---|
| Kapasite | 64GB~256GB |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Flaş | TLC Flaş |
| Oem | Destek |
| Adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 128GB / 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Renk | Kırmızı, Siyah veya Özel |
| Logo | Boş veya Basılı |
| Malzeme | Plastik |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Paket Türü | 153BGA |
| GELENEK | Destek |
| Depolama Kapasitesi | 4/8/16GB |
| Paket Tipi | BGA 153 |
|---|---|
| Flaş | 3D TLC NAND Flaş |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Üretici | PG |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| İsim | Endüstriyel eMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Oem | Destek |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Yazma hızı | 150MB/S'ye kadar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Menşei | Çin |
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Gofret | Kioksiye |