| Name | Industrail Grade Flash Memory Card |
|---|---|
| Video Speed Class | V30 |
| Quality | New |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Product Name | High Speed Sd Card For Action Sport Camera |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Industrial High Stable Memory Card |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Industrial Grade Memory Card |
|---|---|
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Model | S2564TLIH/ S25128TLIH/ S25256TLIH/ S25512TLIH |
| Name | Industrial Grade High Speed Tf Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Operating Tempereture | -40℃~85℃ |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Name | Flash Memory Cards |
|---|---|
| Color | Black Or Printed |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Flash Memory Cards |
|---|---|
| Color | Black Or Printed |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Capacity | 256GB |
|---|---|
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| File System | FAT32/exFAT |
| Name | SD Card For For IP Camera Security Surveillance |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | High Speed TF Cards For Outdoor Sports Recording Vlog Camera |
|---|---|
| Class | U3, A2, V30 |
| Quality | Good Health |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |