| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Video snelheidsklasse | V30 |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| Productnaam | Hoge snelheid SD-kaart voor actiesportcamera |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| naam | Industriële hoog stabiele geheugenkaart |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Model | S2564TLIH/ S25128TLIH/ S25256TLIH/ S25512TLIH |
| Naam | Industriële hoge snelheidstv-kaarten |
|---|---|
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Kleur | aanpasbaar |
| Pakket | aanpasbaar |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| capaciteit | 256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Naam | SD-kaart voor IP-camerabeveiligingstoezicht |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | Hoge snelheid TF-kaarten voor buitensportopname Vlog-camera |
|---|---|
| Klas | U3, A2, V30 |
| Kwaliteit | Goede gezondheid |
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |