| Adı | Industrail Sınıf Flaş Bellek Kartı |
|---|---|
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Kalite | Yeni |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma Hızı | 140MB/S |
| Ürün adı | Aksiyon Spor Kamerası İçin Yüksek Hızlı SD Kart |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| isim | Endüstriyel Yüksek Kararlı Bellek Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Adı | Endüstriyel sınıf hafıza kartı |
|---|---|
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma Hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Model | S2564TLIH/ S25128TLIH/ S25256TLIH/ S25512TLIH |
| Adı | Endüstriyel sınıf yüksek hızlı TF kartı |
|---|---|
| CasualPG marka endüstriyel sınıf hafıza kartı | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| İşletme sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Boyutları | 15mm x 11mm x 1mm |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| İsim | IP Kamera Güvenlik Gözetimi için SD Kart |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| İsim | Açık Hava Sporları Kayıt Vlog Kamerası için Yüksek Hızlı TF Kartları |
|---|---|
| Sınıf | U3, A2, V30 |
| Kalite | Sağlık |
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |