| Nazwa produktu | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
| Używany do | Inteligentny telefon/wbudowana płyta główna/tablet |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Zgodność | Tabletki |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć Flash eMMC5.1 |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Zapłata | TT |
| Prędkość zapisu | Do 330 MB/s |
| Pojemność | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃/-45 ~ 105 ℃ |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| OEM | Wsparcie |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Zgodność | Dekoder |
| Funkcje niezawodności | Większa niezawodność danych dzięki ulepszonemu ECC i poziomowaniu zużycia |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Logo | OEM |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Tworzywo | plastikowy |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Kolor | ZWYCZAJ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Przypadek użycia | Edukacyjne urządzenia elektroniczne |
| Opłatek | Koxia |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |