| Ürün adı | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB-512GB |
| İçin kullanılır | Akıllı Telefon/ Gömülü Anakart/Tablet PC |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Uyumluluk | Tabletler |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ürün adı | Gömülü Flaş eMMC5.1 |
| Kalite | İyi Öl |
| Ödeme | TT |
| Yazma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 64GB-512GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~85°C/-45~105°C |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Oem | Destek |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Uyumluluk | Set üstü kutusu |
| Güvenilirlik Özellikleri | İyileştirilmiş ECC ve aşınma dengeleme ile gelişmiş veri güvenilirliği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Logo | Oem |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Malzeme | plastik |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Renk | GELENEK |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Kullanım Örneği | Eğitici Elektronik Cihazlar |
| Gofret | Kioksiye |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |