| Pojemność | 64 128 256 GB |
|---|---|
| Nazwa produktu | EMMC |
| Kolor | Czarny |
| stan produktów | Nowy |
| Kontroler | SMI |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Kolor | Czarny |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa produktu | Samochodowa wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Opcje pojemności | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa produktu | Marka PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet BGA |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Kolor | Czarny |
| stan produktów | Nowy |
| Pojemność | Różnie (64 GB, 128 GB itp.) |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃/-45 ~ 105 ℃ |
| Wymiary | 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pojemność | 64 GB/128 GB |
|---|---|
| Wybór Flasha | TLC i flash |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |