| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Name | IC Component Embedded Industrial EMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Product Name | Industrial EMMC IC Chip |
|---|---|
| Applications | Smart Transportation And IoT Equipment |
| Flash Technology | 3D NAND |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Controller | SMI |
| Product | Industrial Grade 128GB EMMC Flash Memory |
|---|---|
| Grade | Industrial Grade |
| Flash Technology | 3D NAND |
| Applications | Industrial Automation, Edge Computing, Medical Equipment |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Flash Technology | 3D NAND |
|---|---|
| Applications | Smartphones, Tablets, IoT Devices, Embedded Systems |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Mounting Type | Standard |
| Productname | EMMC Memory Card |
| Capacity | 64GB/ 128GB |
|---|---|
| Choice Of Flash | TLC Nand Flash |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Package Type | BGA153 |
|---|---|
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productname | EMMC Memory Card |
| Typicalapplications | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Power Consumption | Typical 50mA Active |
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm |
|---|---|
| Write Speed | 240MB/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Oem | OEM |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |