| Nand Flash | Koxia 9T25 |
|---|---|
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Nazwa produktu | Karty TF klasy przemysłowej 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| System plików | Fat32 / exfat |
| Pochodzenie | Chiny |
| Czytaj prędkość | do 160MB/s |
| Klasa | U3, A2, V30 |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/ |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Temperatura pracy | -25~85℃ |
| Kontroler | Sa |
| Opłatek | Koxia |
|---|---|
| typu NAND | MLC/TLC |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Nazwa produktu | Szybka karta SD do kamery sportowej Action |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Produkt | Karta Mini SD o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera GoPro GPS |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| System plików | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 180 MB/s |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |