| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
|---|---|
| Video Speed Class | V30 |
| Input Voltage | 3.3V |
| Color | Customizable |
| Speedclass | Class 10 / UHS-I |
| Productname | 64GB 128GB 256GB Industrial Grade TF Cards |
|---|---|
| File System | FAT32 / ExFAT |
| Origin | China |
| Read Speed | Up To 160MB/s |
| Class | U3, A2, V30 |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Read Speed | 160MB/s |
| Write Speed | 140MB/s |
| Operating Temperature | -25~85℃ |
| Controller | SA |
| Wafer | KIOXIA |
|---|---|
| Nand Type | MLC/TLC |
| File System | FAT32/ ExFAT |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Dataretention | Up To 10 Years |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Product Name | High Speed Sd Card For Action Sport Camera |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Product | High Endurance Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | GoPro Camera GPS |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| File System | FAT32 / ExFAT |
|---|---|
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Storage Capacity | 256GB |
| Read Speed | Up To 180MB/s |
| Storage Temperature | -40°C To 85°C |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |