| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
|---|---|
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Productnaam | 64GB 128GB 256GB industriële kwaliteit TF-kaarten |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Oorsprong | China |
| Lees snelheid | tot 160 MB/s |
| Klas | U3, A2, V30 |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25~85℃ |
| Controleur | SA |
| Wafeltje | Kioxia |
|---|---|
| NAND-type | MLC/TLC |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Logo | Aangepast |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Temperatuurbereik voor opslag | -25°C-85°C |
| Productnaam | Hoge snelheid SD-kaart voor actiesportcamera |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Product | Mini SD-kaart met hoge duurzaamheid |
|---|---|
| Gebruik voor | GoPro-camera-GPS |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 180 MB/s |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |