Προδιαγραφές κάρτας μνήμης
| Κάρτα μνήμης υψηλής ταχύτητας | Κάρτα μνήμης |
| Ελεγκτής | AS/AK:16GB-256GB,SA:256GB-2TB |
| Διεπαφή | SD6.1 |
| Χωρητικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V-3.6V:16GB-256GB,3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Επίπεδο ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης και εγγραφής | A1:ταχύτητα ανάγνωσης 90MB/s;ταχύτητα εγγραφής 50MB/s(TLC) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης και εγγραφής | A2:ταχύτητα ανάγνωσης 180MB/s;ταχύτητα εγγραφής 135MB/s(TLC) |
| Σύστημα αρχείων | 16GB-32GB:FAT32;64GB-2TB:exFAT |
| Πρότυπα συμβατότητας | Συμβατό με συσκευές υποδοχής που υποστηρίζουν SD(XC) |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C-70°C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές