Specificatie van geheugenkaart
| Hoge Snelheid Geheugenkaart | Geheugenkaart |
| Controller | AS/AK:16GB-256GB,SA:256GB-2TB |
| Interface | SD6.1 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Werkspanning | 2.7V-3.6V:16GB-256GB,3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Lees- en Schrijfsnelheid | A1:leessnelheid 90MB/s;schrijfsnelheid 50MB/s(TLC) |
| Lees- en Schrijfsnelheid | A2:leessnelheid 180MB/s;schrijfsnelheid 135MB/s(TLC) |
| Bestandssysteem | 16GB-32GB:FAT32;64GB-2TB:exFAT |
| Compatibiliteitsnormen | Compatibel met SD(XC) ondersteunende hostapparaten |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0°C-70°C |
| Opslagtemperatuurbereik | -25°C-85°C |
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies