| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Keuze van Flash | MLC |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Kleur | Zwart of bedrukt |
|---|---|
| Maat | 15*11*1mm |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Storagecapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Meester | SA |
| Gegevensretentie | 10 jaar |
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
| Lees snelheid | Tot 180 MB/s |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Keuze van Flash | MLC |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Snelheid | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Flitsgraad | rang A |
| Conditie van artikel | Nieuw |
| fabriek | Ja |