| Product Name | High Speed Sd Card For Action Sport Camera |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Product Name | Industrial Carte Mémoire |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Write Speed | Up To 140 MB/s |
| File System | FAT32 / ExFAT |
| Certificate | CE, RosH |
| Name | SD Card For For IP Camera Security Surveillance |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | MIni SD Memory Card For 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A2 U3 V30 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Dataretention | Up To 10 Years |
|---|---|
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Writespeed | Up To 150 MB/s |
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
| Name | Industrial High Stable Memory Card |
|---|---|
| Certification | CE And RoHS |
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Industrial Tf Sd Card |
|---|---|
| Capacity | 32GB/64GB/128GB/256GB |
| Color | Bule, Black Or Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 160MB/s |
| Name | Industrial Micro SD Card For Body Camera |
|---|---|
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |