| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Logo | Custom |
|---|---|
| Origin | China |
| Quality | New |
| Durability | Waterproof, Shockproof, X-ray Proof |
| Storage Temperature | 0°C To 70°C |
| Product | High Endurance Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | GoPro Camera GPS |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Product Name | EMMC Embedded Cards |
|---|---|
| Oem/ODM | Welcome |
| Protocol | HS400 |
| Logo Customized Service | Available |
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
| Product Name | Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Application | RK3576 Embedded Terminal |
| Brand | PG Brand |
| Product Name | PG Brand EMMC 5.1 |
|---|---|
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm/11.5mmx13mmx1.2mm |
| Origin | China |
| Function | Memory |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Product Name | 64GB New Original EMMC 5.1 |
|---|---|
| Product Status | New |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Function | Memory |
| Payment | TT |
| Function | Memory |
|---|---|
| Compatibility | Tablet PC |
| Oem | Support |
| Origin | China |
| Warranty | 1 Years |
| Memory | Flash |
|---|---|
| Controller | SMI |
| Color | Black |
| Products Status | New |
| Capacity | Varies (64GB, 128GB,etc) |