| تولید کننده | PG |
|---|---|
| پروتکل | HS400 |
| ولتاژ | 2.7V-3.6V |
| رابط | HS400 ، HS200 ، HS ، DDR |
| ویژگی ها | تسطیح پیشرفته سایش ، مدیریت بلوک بد ، پشتیبانی از تریم ، محافظت از ضرر قدرت ، محافظت از نوشتن ایمن |
| ظرفیت | 8 گیگابایت، 16 گیگابایت، 32 گیگابایت، 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت |
|---|---|
| کیفیت | 100% اورجینال |
| سرعت نوشتن تصادفی | حداکثر 10،000 IOPS |
| ولتاژ | 2.7V-3.6V |
| رنگ | مشکی |
| فلش NAND | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| ولتاژ | 2.7V-3.6V |
| تولید کننده | PG |
| رنگ | مشکی |
| ظرفیت | 8 گیگابایت، 16 گیگابایت، 32 گیگابایت، 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت |
| تولید کننده | PG |
|---|---|
| دمای کار | -25 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد |
| پروتکل | HS400 |
| فلش NAND | MLC/TLC/QLC |
| سرعت نوشتن تصادفی | حداکثر 10،000 IOPS |
| ویفر | وافرهای صنعتی KIOXIA |
|---|---|
| ویژگی ها | تسطیح پیشرفته سایش ، مدیریت بلوک بد ، پشتیبانی از تریم ، محافظت از ضرر قدرت ، محافظت از نوشتن ایمن |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| شرایط | جدید |
| فلش NAND | MLC/TLC/QLC |
| ویفر | وافرهای صنعتی KIOXIA |
|---|---|
| کیفیت | 100% اورجینال |
| ویژگی ها | تسطیح پیشرفته سایش ، مدیریت بلوک بد ، پشتیبانی از تریم ، محافظت از ضرر قدرت ، محافظت از نوشتن ایمن |
| شرایط | جدید |
| ظرفیت | 8 گیگابایت، 16 گیگابایت، 32 گیگابایت، 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت |
| نام محصول | تراشه حافظه IC EMMC |
|---|---|
| ظرفیت | 64-256 گیگابایت |
| توافق نامه | HS400 |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| توافق نامه | HS400 |
|---|---|
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| دمای عملیاتی | -25℃~+85℃ |
| انتخاب فلش | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| نوع بسته | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| درجه | درجه تجاری |
| سرعت نوشتن متوالی | تا 240 مگابایت بر ثانیه |
| کنترل کننده | SMI |
| ولتاژ عملیاتی | 2.7 ولت - 3.6 ولت |
| نوع بسته | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| درجه | درجه تجاری |
| سرعت نوشتن متوالی | تا 240 مگابایت بر ثانیه |
| کنترل کننده | SMI |
| ولتاژ عملیاتی | 2.7 ولت - 3.6 ولت |