| Standart | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Araç iletişimi ve kontrolü |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Ürün adı | EMMC 5.1 Gömülü Multimedya Kartı |
|---|---|
| Paket | BGA153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Durum | Sağlık |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Ürün | Eğitim Tabletleri için emmc |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Logo | özelleştirilmiş |
| Paket Tipi | BGA153 |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Tipik uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları |
| Güç Tüketimi | Tipik 50mA aktif |
| Çalışma sıcaklığı | -25~85°C |
|---|---|
| Güvenlik | Güvenli veri depolama için RPMB (Tekrar Korumalı Bellek Bloğu) |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Geliştirilmiş Flaş | Destekleniyor |
| Ödeme | TT |
| Ürün adı | Yüksek Güvenilirlik Otomotiv Sınıfı EMMC5.1 |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Oem | Hoş geldin |
| fabrika | Evet |
| Garanti | 5 Yıl |