| Produkt | Karta pamięci o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Jakość | Doskonały |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | kamera samochodowa, kamera bezpieczeństwa w domu |
| Kolor | dostosowane |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta SD |
|---|---|
| Pojemność | 64/128/256 GB |
| Prędkość | C10, U3, V30, A1 |
| Kontroler | Sa |
| Nand Flash | TLC |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta pamięci C10 |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta pamięci odporna na wysokie temperatury |
|---|---|
| Klasa | C10 |
| Gospodarz | Sa |
| Opłatek | Koxia 9T25 |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Produkt | MINIKarta SD |
|---|---|
| Użyj dla | Gracze ze smartfonami i kamerami |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Karta pamięci klasy przemysłowej |
|---|---|
| Opłatek | Koxia |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Format | Fat32 / exfat |
| Użycie | telefon, aparat fotograficzny itp |
|---|---|
| opakowanie | Pakiet detaliczny / zwyczaj |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
| Format | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Stosowanie | telefon, aparat fotograficzny itp |
| uszczelka | Pakiet detaliczny |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| Pojemność | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| System plików | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Temperatura robocza | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Zgodność | Tablet/dekoder |