| Ürün | Yüksek Endrance Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kalite | Harika |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | araç kamerası, ev güvenlik kamerası |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Endüstriyel SD Kart |
|---|---|
| Kapasite | 64/128/256GB |
| Hız | C10, U3, V30, A1 |
| Denetleyici | Sa |
| Nand flaş | TLC |
| Ürün adı | Endüstriyel Hafıza Kartı C10 |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Endüstriyel Hafıza Kartı |
|---|---|
| Sınıf | C10 |
| Usta | Sa |
| Gofret | Kioksi 9t25 |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Ürün | MİNİ SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Akıllı Telefon ve Kamera Hikayesi Oyuncuları |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Endüstriyel sınıf hafıza kartı |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| GELENEK | Destek |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Biçim | Fat32 / exfat |
| Kullanımı | telefon, kamera vb. |
|---|---|
| Paketleme | Perakende Paketi / Özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
| Biçim | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kullanım | telefon, kamera vb. |
| paketleme | Perakende paketi |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| Kapasite | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| İşletme sıcaklığı | Duvara Montaj, Kayar Çerçeve |
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |