| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153BGA IC |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | 0 ~ 70 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153 BGA Flash Nand |
|---|---|
| Waga | około 16 g |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pojemność | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Aplikacja | Inteligentny głośnik |
| Nazwa produktu | Wbudowane układy scalone eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Jakość | Nowy |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Logo | OEM |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulowej) 153 |
| Stan | dobra jakość |
| Tworzywo | plastikowy |
| Produkt | Wbudowany układ scalony samochodowy EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Nazwa produktu | wbudowana pamięć emmc |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Zastosowanie | W systemie komunikacji i sieci pojazdu |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Wbudowany przemysłowy standard EMMC 5.1 |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Jakość | Doskonały |
| Tworzywo | plastikowy |
| Aplikacja | Pole Transportu |
| fabryka | Tak |
|---|---|
| Opłatek | Koxia |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa produktu | Wbudowany moduł EMMC klasy samochodowej |
|---|---|
| Pojemność | 64G 128G 256G |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Funkcjonować | Pamięć |