| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
|---|---|
| OEM | Hoş geldin |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 80°C |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Menşei | Çin |
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Gofret | Kioksiye |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Güç Kaynağı | 1 milyon saatten fazla |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Durum | İyi |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Orjin | Çin |
| Kullanımı | telefon, kamera vb. |
|---|---|
| Paketleme | Perakende Paketi / Özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
| Ürün adı | EMMC Gömülü Kartlar |
|---|---|
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Protokol | HS400 |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ürün adı | Gömülü Flaş eMMC5.1 |
| Kalite | İyi Öl |
| Ödeme | TT |
| Yazma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -25°C-85°C |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kalite | En kaliteli |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Ürün | MİNİ SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Akıllı Telefon ve Kamera Hikayesi Oyuncuları |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |