| Productnaam | EMMC 5.1 geïntegreerde multimediakaart |
|---|---|
| Pakket | BGA153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Status | Goede gezondheid |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Merk | PG Merk |
|---|---|
| Eigenschap | Hoge snelheid |
| Garantie | 1 jaar |
| Class Level | C10 |
| Video Speed Class | V30 |
| Naam | Flash-geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB ~ 256 GB |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Flash | TLC flits |
| OEM | steun |
| Naam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Kleur | Rood, Zwarte of douane |
| Logo's | Leeg of Gedrukt |
| Materiaal | Plastic |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Pakkettype | 153BGA |
| AANGEPAST | Steun |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Pakkettype | BGA 153 |
|---|---|
| Flash | 3D TLC NAND Flash |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Fabrikant | PG |
| Kleur | Zwart |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Naam | Industriële eMMC 5.1 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| OEM | steun |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | tot 150MB/S |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Flitsgraad | rang A |
|---|---|
| Pakkettype | BGA 153 |
| Oorsprong | China |
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Wafeltje | Kioxia |