| Naam | Geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Op maat | Acceptabel |
| Productstatus | In voorraad |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 |
| Productnaam | Emmc-geheugenchips van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
| Bewaartemperatuur | -40°C tot 85°C |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Duurzaamheid | Hoog uithoudingsvermogen, industriële kwaliteit |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| Productnaam | Ingebedde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64G 128G 256G |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Functie | Geheugen |
| Voorwaarde | Goed |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Orign | China |
| Formaat | FAT32 / exfat |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
| verpakking | Retailpakket |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Detailverpakking / op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Tipe opslag | flashgeheugen |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
| Naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Sleutelwoorden | geheugen SD-TF-kaart 100% ware capaciteit |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Naam | Oorspronkelijke geheugenkaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Sleutelwoorden | geheugen SD-TF-kaart 100% ware capaciteit |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Logo | AANGEPAST |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Duurzaamheid | Waterdicht, schokbestendig, röntgenbestendig |
| Opslagtemperatuur | 0°C tot 70°C |