| Naam | High Speed Flash TF-kaart |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Temperatuurbereik voor opslag | -25°C-85°C |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
|---|---|
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Verpakking | Kleinhandelspakket |
| productstatus | Nieuw |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | Aangepaste hogesnelheidsgeheugenkaarten |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Materiaal | plastic |
| Productnaam | geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| AANGEPAST | steun |
| Werktemperatuur | -25°C tot 85°C |
| Formaat | FAT32 / exfat |
| Keuze van Flash | MLC |
|---|---|
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Gebruik | opslagruimte voor telefoon, tablet enz. |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
|---|---|
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Productstatus | Nieuw |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| pakket | Standaard of winkelblister |
| Naam | 100% Originele TF Geheugenkaart |
|---|---|
| Sollicitatie | Mobiele telefoon Tablet Camera Gopro |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Schrijfsnelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB/ 512GB |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Naam | 4K camera geheugenkaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |