| Werktemperatuur | -25~85℃ |
|---|---|
| Beveiliging | RPMB (Replay Protected Memory Block) voor veilige gegevensopslag |
| Productstatus | Nieuw |
| Verbeterde stroboscoop | Ondersteund |
| Betaling | TT |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Kleur | Zwart |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Protocol | HS400 |
| Capaciteit | 8GB-256GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |