| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Naam | PG 256GB eMMC 5.1 |
|---|---|
| Merk | PG (Perfect Grade) |
| Status | Goede gezondheid |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Sollicitatie | Spelconsole / Set-top box / Smartphone / Smart TV |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Capaciteit | 8 GB tot 256 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Keuze van Flash | MLC |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Voorwaarde | goede kwaliteit |
| Materiaal | plastic |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 105°C |
| Garantie | 5 jaar |
| Functie | Geheugen |
| Productenstatus | Nieuw |