| Product Name | Industrial Memory Card C10 |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Name | Industrial Grade Tf Card |
|---|---|
| Capacity | 128GB / 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Color | Red, Black Or Custom |
| Logo | Blank Or Printed |
| Material | Plastic |
| Product Name | High Temperature Resistanc Industrial Memory Card |
|---|---|
| Class | C10 |
| Master | SA |
| Wafer | KIOXIA 9T25 |
| Read Speed | 160mb/s |
| Interface | Micro SD / TF Card |
|---|---|
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Mtbf (Mean Time Between Failures) | 1,000,000 Hours |
| Application | Industrial Automation, Surveillance, Automotive, Medical Devices |
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Productname | Industrial Grade TF Card |
|---|---|
| Color | Black/ Custom |
| Warranty | 3 Years |
| Speedclass | Class 10, U3 |
| Storagecapacity | 64GB/128GB/256GB |
| Name | Industrial TF Card For 4k Recording |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Quality | Good Health |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Logo | Custom |
|---|---|
| Origin | China |
| Quality | New |
| Durability | Waterproof, Shockproof, X-ray Proof |
| Storage Temperature | 0°C To 70°C |
| Storage Temperature | -40°C To 85°C |
|---|---|
| Storagecapacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Storage Type | Flash Memory |
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Name | 4K Camera Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |