| Kapasite | 1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| sınıf seviyesi | C10 |
|---|---|
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| UHS seviyesi | U3 |
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
|---|---|
| Usta | Sa |
| Veri saklama | 10 yıl |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 64 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| GOFRET | SK Hynix/Kioksi |
| Kontrolör | SA |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Renk | Siyah veya basılı |
|---|---|
| Boyut | 15*11*1mm |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Depo | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
|---|---|
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| İşlev | Hafıza |
| Veri tutma | 10 yıla kadar |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Kapasite | 512 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
|---|---|
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| Denetleyici | SA3309 |
| Uyumluluk | RoHS, CE, FCC sertifikalı |
| Ambalaj | Perakende paketi |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
|---|---|
| OEM | Hoş geldin |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 80°C |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |