| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Nand Flash Türü | MLC/TLC |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows, Linux, Android |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Çalışma gerilimi | 2.7V-3.6V |
|---|---|
| Sıralı Yazma Hızı | 200 MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Hata Düzeltme Kodu | - Evet. |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C/ -40°C ila 105°C |
| Okuma hızı | 160 MB/sn'ye kadar |
| Depolama Kapasitesi | 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
| Garanti | 3 yıl |
| Boyut | 15*11*1mm |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
| paketleme | Perakende Paketi / Özel |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Ürün adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | set üstü kutu |
| Paket Türü | 153BGA |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Gofret Sınıfı | İyi Öl |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
|---|---|
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Darbe direnci | 1500G/0.5ms |
| ÇalışmaNem Oranı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Kullanımı | telefon, tablet vb. için depolama |
| Rastgele Yazma Hızı | 4.000'e kadar IOPS |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Form faktörü | 11.5mm x 13mm, 12mm x 16mm, 12mm x 18mm |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |